login: sekretariat.zseslupca@o2.pl hasło: ekonomik mapa strony   |
SmodCMS

Aktualności

18
KWI 2016

Iza Siatkowska pobiegła w Koninie


    16 kwietnia w Koninie odbył się bieg charytatywny "Bialaczce mówimy nie". Jedną z uczestniczek biegu, którego dystans wynosił 5 kilometrów była uczennica klasy IV a Iza Siatkowska.

18
KWI 2016

Agnieszka Sikorska uczestniczką 14. Międzynarodowych Zawodów w Chodzie Sportowym


      Kolejna uczennica naszej szkoły wzięła udział w Międzynarodowych Zawodów w Chodzie Sportowym im. Hieronima Mazurkiewicza w Zaniemyślu. XIV edycja biegów odbyła się 16.04.2016r. Agnieszka Sikorska, uczennica klasy IB reprezentująca  UKS Orkan Środa Wielkopolska, debiutując na dystansie 3km uzyskała czas 18:33.

18
KWI 2016

Wojciech Drop uczestnikiem półmaratonu w Poznaniu


      W niedzielę 17 kwietnia, w Poznaniu, odbył się 9. PKO Poznań Półmaraton (dystans: 21,0975 km). Mimo niezbyt sprzyjającej pogody uczestnicy maratonu udowodnili, że nawet w deszczu kochają biegać i tłumnie pojawili się na starcie. Jednym z uczestników tegorocznego półmaratonu był Wojciech Drop, uczeń klasy III L. W tegorocznym półmaratonie wystartowała rekordowa liczba zawodników – zapisało się 13 tys. osób, a wystartowało około 11 tysięcy. Nasz uczeń w klasyfikacji mężczyzn z czasem 01:54:05 zajął 2237 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej 18-29 lat został sklasyfikowany na 632 pozycji.      

                                                                                                                              

1
MAR 2016

Zajęcia z pracownikiem Urzędu Skarbowego


       W dobie rozwiniętej technologii i cyfryzacji nie przystoi wypełniać PIT-a tradycyjnie. Mając tego świadomość,  wyszliśmy naprzeciw potrzebom młodych ludzi i poprosiliśmy Pana Piotra Somerfelda z Urzędu Skarbowego w Słupcy, by zdradził nam arkana sztuki wypełniania tego dokumentu przez Internet. Muszę dodać, że było nie tylko ciekawie, ale i merytorycznie... Wszak wszystkim wiadomo - szkoła uczy...

28
LUT 2016

Sukces „ekonomistek” z klasy IV a


          Już od 11 stycznia ekonomiści z czterech województw toczą zmagania w VIII edycji Turnieju Talentów „ Akademia Księgowego”. Konkurs składa się z trzech etapów. Do I etapu, w tym roku, przystąpiło 651 uczniów. Z tej liczby 73 osoby zostały zakwalifikowane do etapu II. W tym konkursie biorą również udział uczennice z naszej szkoły, z klasy IV A(...)