login: sekretariat.zseslupca@o2.pl hasło: ekonomik mapa strony   |
SmodCMS

Informator pedagoga szkolnego


„Celem życia jest rozwój własnej indywidualności”
Oscar Wilde

Staram się dziecko zrozumieć, nie szkodzić mu, stwarzać mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze. Dobry człowiek to taki, który czuje co drugi czuje.”

                                                                                                                      Janusz Korczak

 

Pedagog szkolny

 

Godziny pracy w roku szkolnym 2014/2015

poniedziałek  

  9:00 - 15:00

wtorek  

  9:00 - 15:00

środa  

  9:00 - 14:00

czwartek  

  9:00 - 14:00

piątek  

  9:00 - 14:00

 

Witam wszystkich!

 

Moim zadaniem jest poznanie indywidualnych potrzeb uczniów, analizowanie przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Zajmuje się również działaniami profilaktyczno- wychowawczymi, staram się zorganizować opiekę i pomoc materialną uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

 

Drogi Uczniu! Drogi Rodzicu!

Przyjdź z każdą sprawą z którą sam nie potrafisz sobie poradzić.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zapytać o to, co ich interesuje poradzić się albo najzwyczajniej porozmawiać o tym, co się dzieje w szkole.

 

Pomoc on-line:

www.niebieskalinia.pl   

www.116111.pl

www.przyjaciele.org

www.narkomania.org

 

Wersja do druku
Pokaż aktualności z roku:

Światowy Dzień Zdrowia 2013 pod hasłem „Zdrowe bicie serca”

07.04.2013

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest 7 kwietnia z okazji rocznicy powstania WHO w 1948 roku. Każdego roku motyw przewodni Światowego Dnia Zdrowia poświęcony jest innej tematyce, która podkreśla priorytetowy obszar problemów w obszarze zdrowia publicznego na świecie. W tym roku motywem przewodnim jest nadciśnienie.

Jak pokonać stres? – wywiad z psychologiem

10.02.2013

Jak zapobiec trzęsącym się kolanom na egzaminie i suchości w gardle na rozmowach kwalifikacyjnych? O tym i o wielu innych sposobach radzenia sobie ze stresem opowiada psycholog Anna Cieślik z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. 

10 kroków jak wzmocnić poczucie własnej wartości

16.01.2013

Poczucie własnej wartości ma ogromny wpływ na to jak postrzegamy siebie samych oraz otoczenie. Ale również nasze poczucie wartości ma wpływ na to, jak inni postrzegają nas przez nasze postrzeganie siebie. Jeśli znamy wartość swojej osoby, mówiąc kuriozalnie, życie jest dużo prostsze. Bywają jednak ludzie, którzy nie widzą odniesionych sukcesów, szczęść i twierdzą, iż każda ich inicjatywa kończy się niepowodzeniem. Jak zbudować nasze poczucie wartości?