login: sekretariat.zseslupca@o2.pl hasło: ekonomik mapa strony   |
SmodCMS

Konkursy, olimpiady i turnieje w II semestrze 2014/2015

 

 

Turnieju Talentów – Akademia Księgowego

  • Dawid filipowski, Paulina Busse, Rafał Pirucki, Finaliści
  • Opiekun Katarzyna Rejer

 

Turnieju Wiedzy i umiejętności Handlowo-Menedżerskich

  • Eunika Karwacka, Rafał Pirucki - Finaliści
  • Opiekun Ewa Ulatowska

 

Wielkopolski Konkurs „Najpiękniejszy stół świąteczny”

  • Krzysztof Smarzyński, Martyna Wróbel
  • II miejsce
  • Opiekun Barbara Głuszczuk

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea

  • Klaudia Książczak
  • Najwyższy wynik w szkole
  • Opiekun Krystyna Markiewicz

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

  • Jacek Jarmuż – kl. II a
  • Najwyższy wynik w szkole
  • Opiekun Krystyna Markiewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

  • Julia Andryszak – kl. II l
  • II miejsce w finale powiatowym
  • Opiekun Urszula Szymczak-Czarcińska

 

Konkurs Fotograficzny „Zarządzanie czasem w korkach”

  • Klaudia Książczak - II m-ce
  • Opiekun Robert Góreczny

 

Okręgowa Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

  • Natalia Nowak-finalistka
  • Opiekun Renata Piotrowska – Woźniak

 

Festiwal Piosenki Miłosnej

  • Jan Słowiński - I miejsce

 

Konkursy, olimpiady i turnieje w I semestrze 2014/2015

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Klasa 4a-; 1a-Małgorzata Kobylarek; 3a- Eunika Karwacka, Kinga Blejwas, Daria Depczyńska
  • Rafał Pirucki – uczestnik drugiego etapu
  • Opiekunowie: Justyna Grobelna, Wanda Polska

 

Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości

  • Klasa 4a – nikt nie zakwalifikował się do II etepu
  • Opiekun Katarzyna Rejer

 

„Turniej Talentów – Akademia Księgowego”

  • Klasa 4a – Busse Paulina, Pirucki Rafał, Szczepaniak Marta, Dawid Filipowski, Jakubowicz Patryk  (nie ma wyników)
  • Opiekun Katarzyna Rejer

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Klasa 4a, Klasa 4d – nikt się nie zakwalifikował
  • Opiekun Henryka Pińska

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo – menedżerskich

  • Busse Paulina, Eunika Karwacka, Rafał Pirucki – po eliminacjach szkolnych -11.03 eliminacje okręgowe w Koninie
  • Opiekun Ewa Ulatowska

 

Turniej Strzelecki z okazji Święta Niepodległoośći „Święto Niepodległości”

  • Graczyk Sebastian, Nowak Natalia, Batorski Wojciech- III miejsce – okręg
  • Opiekun Maciej Halaba

 

Szkolna Liga Strzelecka

  • Sebastian Graczyk –II miejsce – powiat; Wojciech Batorski – III miejsce-powiat
  • Opiekun Maciej Halaba

 

Konkurs literacki „Nasze gniazdo”

  • Natalia Deręgowska – finalistka
  • Opiekun Joanna Fałdzińska

 

Konkurs „Zbiórka odpadów niebezpiecznych – bateria małogabarytowa”

  • Klasa Ia, Ib, Il, Iż, IIa, II l, IIIa, III l
  • Opiekun Paweł Przygocki

 

Konkurs Papieski

  • Klasa IIIa-9 osób , Klasa IVa-6 osób- nie zakwalifikowano się
  • Opiekun Sebastian Rogalski

 

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Klasa IIIa- 9 osób – nie zakwalifikowano się
  • Opiekun Sebasian Rogalski

 

II Wielkopolski Konkurs na „Najpiękniejszy stół świąteczny” w Żychlinie

  • Martyna Wróbel 2ż, Krzysztof Smarzyński 3ż – II miejsce
  • Opiekun Barbara Głuszczuk

 

Konkurs na najpiękniej udekorowane pierniczki

  • Przedstawiciele wszystkich klas – eliminacje szkolne
  • Opiekun Barbara Głuszczuk

 

 

 

Konkursy, olimpiady i turnieje w II semestrze 2013/2014

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

  • I miejsce E.Karwackiej (2a)

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea

  • Udział w finale w Warszawie J. Jarmuża (1a)

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo- Menedżerskich

  • Udział w finale w Rzeszowie D. Filipowskiego( 3a)

 

Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości

  • Udział w finale w Rzeszowie M. Kobylarek (4a)

 

Konkurs z rachunkowości „Akademia księgowego”

  • Udział w finale ucz. M.Kobylarek, I.Ruszkowskiej (4a)

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Udział w zawodach okręgowych R. Piruckiego, E. Karwackiej (2a)

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Udział w zawodach okręgowych D. Filipowskiego (3a)

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

  • Udział w finale Natalii Nowak (1l)

 

Festiwal Piosenki Miłosnej

  • I miejsce zespołu J. Słowińskiego(2ż)

 

Powiatowy Turniej Wiedzy o Ochronie Środowiska

  • I miejsce ucz. M. Działak  (2a)

 

Mistrzostwa Okręgu w Chodzie Sportowym

  • III miejsce Izy Siatkowskiej (2a)

 

Konkurs fotograficzny „Zarządzanie w obiektywie”

  • Wyróżnienie na UE w Poznaniu Klaudii Książczak  (1a)

 



Konkursy, olimpiady i turnieje w I semestrze 2013/2014

 

Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

  • 4d/h -17, 2d/h - 9; eliminacje okręgowe: Marlena Kozłowska, Emilia Przybylska
  • opiekunowie p. Ewa Ulatowska i p. Renata Woźniak

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo - Menedżerskich

  • 4a - 20, 3a - 10; eliminacje okręgowe: Iza Ruszkowska, Dawid Filipowski
  • opiekun p. Ewa Ulatowska

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • 2a - 1, 3a - 3, 4a - 20; Łukasz Drobiniak, Eunika Karwecka, Rafał Pirucki
  • opiekun p. Alina Raczkowska

 

Olimpiada Bankowa

  • 4a - drużyna 7 osobowa
  • opiekun p. Alina Raczkowska

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • 4a - 16, 3a - 3, 3b - 1; Dawid Filipowski
  • opiekun p.Alina Raczkowska

 

Wielkopolski konkurs na najładniejszy stół świąteczny

  • 2ż - Jan Słowiński, 4k - Martyna Jąkalska; 1 miejsce
  • opiekun p. Anna Rajzner

 

Smaki regionu

  • 2ż - Jan Słowiński, Monika Bartoszczak, Weronika Sobczak; 2 miejsce
  • opiekun p. Anna Rajzner

 

Olimpiada z wiedzy o HIV i AIDS

  • pierwsze klasy
  • opiekun p. Aneta Gmachowaska

 

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

  • 2a - Monika Jankowska, Magdalena Kujawa
  • opiekun p. Henryka Pińska

 

Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości

  • 4a - Monika Kobylarek; zakwalifikowanie się do finału
  • opiekun p. Katarzyna Rejer

 

Konkurs literacki

  • 1b - Dagmara Stachowiak; laureatka
  • opiekun p. Joanna Fałdzińska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

  • 2l - 2, 2ż - 1, 3d - 3, 4a - 2, 1a - 4, 3a - 2
  • opiekunowie p. Arleta Herudzińska i p. Krystyna Markiewicz

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

  • 2l - 2, 4a - 1, 2ż - 1, 2a - 3, 1a - 5, 3a - 1
  • opiekunowie p. Arleta Herudzińska, p. Urszula Szymczak - Czarcińska i p. Krystyna Markiewicz

 

Olimpiada logistyczna

  • 4l, 3d/l, 2l; 4 osoby zakwalifikowały się do etapu okręgowego
  • opiekun p. Renata Piotrowska - Woźniak

 

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości. Liga Strzelecka z Kbks - u

  • Paweł Połatyński, Aleksander Kluga, Patryk Świercz, Filip Szklarek; 4k - I miejsce, drużyna - III miejsce
  • opiekun p. Maciej Halaba

 

Powiatowy konkurs fotograficzny " Cztery pory roku"

  • 1ż Martyna Wróbel; I miejsce

 

Powiatowy konkurs Fotograficzny " Blaski i cienie, Oblicze przyrody"

  • 1ż Martyna Wróbel

 

Konkursy, olimpiady i turnieje w II semestrze 2012/2013

 

39 Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

Monika Jabłońska kl.3a        

Monika Kobylarek kl.3a

Natalia Pietrala kl.3a

Finalistki- zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego

Opiekun p. Renata Piotrowska_Woźniak

 

Rejonowe zawody pierwszej pomocy

Andżelika Żelek kl. 2d

Dominik Bryk kl.2d

Damian Jaworski kl. 2d

II miejsce

Opiekun p. H. Pińska

 

Okręgowa Liga Strzelecka

Paweł Połatyński kl. 3k III miejsce

Opiekun p. M. Halaba

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich

Monika Kobylarek kl.3a - wyróżnienie

Przemysław Wiechciński kl.3a

Joanna Pietrzak kl.3a

Opiekun p. E. Ulatowska

 

Finał XII Powiatowego Turnieju Wiedzy o Ochronie Środowiska

w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie

Magdalena Działak kl.1a  I miejsce

Paulina Gałecka kl. 1a  III miejsce

Opiekun p. P. Przygocki

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Euklides

Łukasz Drobiniak kl. 3a wyróżnienie

Opiekun p. A. Herudzińska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Łukasz Drobiniak kl. 3a

Opiekun p. A Herudzińska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny Supermatematy

Dawid Filipowski  kl 2a finalista

Opiekun p. K. Markiewicz

Łukasz Drobiniak kl 3a finalista

Opiekun p. A. Herudzińska

 

Konkurs biologiczny „Rośliny i zwierzęta mokradeł zagrożone wyginięciem”

Damian Huderewicz kl.2o finalista

Opiekun p. A. Basińska

 

Konkurs biblijny

Daria Tomczak kl.1a

Daria  Depczyńska   kl.1a

Uczestniczki etapu diecezjalnego

Opiekun p. A. Basińska

 

Turniej Wiedzy Konsumenckiej

Przemysław Wiechciński kl.3a

II miejsce- etap Powiatowy

Opiekun  p. A. Raczkowska

 

Konkurs „Młody przedsiębiorca 2013” (międzyszkolny)

Izabela Ruszkowska kl. 3a I miejsce w części testowej

Opiekun p. A. Raczkowska

 

Konkursy, olimpiady i turnieje w I semestrze 2012/2013

 

Powiatowy Konkurs Literacki, „W moim małym domku”

  • Artur Michalski - laureat;
  • opiekun: Joanna Fałdzińska

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

  • uczniowie Monika Kobylarek, Joanna Pietrzak, Przemysław Wiechciński, Monika Wróbel,  zakwalifikowani do eliminacji okręgowych;
  • opiekun: Ewa Ulatowska

 

Olimpiada Logistyczna

  • wzięły udział klasy: 4d, 3d, 2d; etap szkolny

 

Olimpiada Wiedzy o Hotelarstwie

  • Weronika Krych  4h, Ilona Górniak etap okręgowy ;
  • opiekun Renata Piotrowska-Woźniak

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiada Przedsiębiorczości, Olimpiada Bankowa

  • 3a, 4a, 2a ;
  • opiekun: Alina Raczkowska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Supermatematyk”

  • Łukasz Drobiniak 3a, Monika Kobylarek 3a, Iza Siatkowska 1a,Tomasz Dominiak 1l, Filip Szklarek 1l,Dawid Filipowski 2a,  etap szkolny i powiatowy;
  • opiekunowie: Arleta Herudzińska, Krystyna Markiewicz, Urszula Szymczak-Czarcińska

 

Zbiórka odpadów niebezpiecznych-baterie małogabarytowe

  • ZSE -  I miejsce w powiecie,  Ewa  Radna  3z - I miejsce w powiecie

 

Akcja ekologiczna „Stań po zielonej stronie mocy”

  • 2a „Najlepsza klasa w tygodniu jesiennym”
  • 1l „Najlepsza klasa w tygodniu mikołajkowym” ;
  • opiekun Paweł Przygocki

 

Konkurs Przyrodniczy „Rośliny i zwierzęta bagien i mokradeł zagrożone wyginięciem”

  • 2o-2, 1o-5, 2a-2 ; Damian Huderewicz  zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego ;
  • opiekun Anna Basińska

 

Olimpiada Teologii Katolickiej, Konkurs Papieski

  • 3d-1, 3o-5,2a-7, 3k-2, 1ż-2, 2d-5, 2a-8 ;etapy szkolny  i okręgowy;
  • opiekun p. S. Rogalski